1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS GO 1.6 Simple Glow ESP Hilesi

CS GO 1.6 Simple Glow ESP Hilesi

Dünyanın en popüler online oyunu olarak gösterilen Counter Strike Global Offensive, her geçen gün kullanıcı sayısını artırarak yeni bir spor dalının da ortaya çıkmasına olanak sağlamış durumda. Espor alanının en güçlü oyunu olarak gösterilmesinden dolayı birçok kişi bu oyunu oynayarak kendisini göstermek, iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamak istemektedir. Oyun içerisinde birçok kişi ustalığını gösterirken yeni oyuncular resmen ezik durumlarına düşmektedir. Bu durumun önüne geçmek, yeni oyuncuların da oyun içerisinde varlıklarını göstermek adına hile kullandıklarını söyleyebiliriz. Hilenin ne olduğunu, nasıl indirilebildiğini konumuz aşağısından anlatmaya çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • Bu hile bir nevi Wallhack özelliği taşımakta olup duvar, kapı, bariyer arkasındaki pusu kuran kişileri kolayca tespit etmelerine olanak sağlamakta.
  • Hile aynı zamanda karşı takımda bulunan kişilerin parlak bir görünüm kazanmalarına olanak sağlayarak daha rahat görmelerine olanak sağlar.
  • Bu hileyi kuran kişiler, parlama etkisi sayesinde sekme durumunu ortadan kaldırarak tek atışta rakibini ortadan kaldırabilmektedirler.

Hile Kurulumu

  • Hileyi çalıştırmak isteyen kişiler öncelikle ilk olarak CS:GO oyununu açmaları gerekmektedir.
  • Oyuna giriş yapan kişiler oyunu CTRL+SHİFT tuşu ile arka plana alıp masa üstüne geri dönmelidir.
  • Aşağıda yer alan indirme linkinden hileyi indirip masa üstüne çıkartarak içerisindeki dosyayı Yönetici olarak çalıştırmaları gerekmektedir.
  • Tekrardan oyuna dönen kişiler klavyelerinden F9 tuşuna basarak hileyi açabilir ya da kapatabilirler.

İndirme Linki

İndirme Linki: İNDİR

CS GO 1.6 Simple Glow ESP Hilesi 11.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir