1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Clash Of Royale Hile 2017 (Para ve Elmas)

Clash Of Royale Hile 2017 (Para ve Elmas)

SuperCell firmasının Clash Of Clans’tan sonraki bir diğer buluşu Clash Of Royale’dir. 2016 yılında yazılan ve geliştirilen stratejik tabanlı oyun, İos ve Android markette yayınlanmasından hemen 1 hafta sonra 2 milyon indirme sayısına ulaşmıştı. Finlandiyalı mobil oyun şirketi SuperCell, daha önce Clash Of Clans’ta kullandığı karakterlerin çoğunu bu oyuna aktarmıştır. Oyunun amacı karşı karşıya geldiğiniz rakibin 3 kalesini 3 dakika içinde yerle bir etmektir. Clash Of Royale, kartlarla oynanan bir oyundur. Oyuncuların kendilerinin ve rakiplerinin elindeki kartlara göre strateji ürettikleri bir oyundur. Her oyunda oyuncular karşı rakipten alabildikleri kadar yıldız almaya çalışırlar. Aldıkları yıldız oranına göre her savaştan sonra belli ganimet ve ödüller kazanan oyuncular arenalarını yükseltmeye çalışırlar. Oyunun temelinde tüm oyuncular ellerindeki kartları en yüksek seviyeye çıkararak daha iyi oyuncuların olduğu arenalarda kendilerini ispat etmesi yatar. Kartların gelişimi ve arenada yükselmek ise günler, aylar hatta yıllar isteyen bir iştir. Bu yüzden oyuncular ya Clash Of Royale Hile kullanarak ya da oyun parası alarak oyunda yükselmeye çalışırlar.

İnternetteki Clash Of Royale Hileleri Gerçek Midir ?

Clash of Royale, gerçek zamanlı oynanan strateji üzerine kurulu olan bir oyundur. Oyuncuların kendi profillerinde sahibi olduğu kartları savaş esnasında stratejik olarak kullanarak birbirlerine üstünlük sağlamaya çalıştığı bir oyundur. Oyuncuların stratejik olarak başarıya ulaşması için askerlerini geliştirmesi gerekir. Milyonlarca oyuncunun oynadığı Clash Of Royale’in birden çok hilesi internet ortamında gezmektedir. Roket atan x-yayı, goblin atan bomba kulesi, gem hilesi, asker geliştirme hilesi altında bir çok dosya internette paylaşılmaktadır. Ne yazık ki bu hilelerin hiçbiri güncel olarak kullanılmamaktadır. Daha çok zararlı yazılım içeren bu Clash Of Royale hileleri, oyuncuların hesaplarını ele geçirmek için paylaşılmaktadır.

Son zamanlarda ortaya çıkan hack siteleri yeşil taş, gem, altın, oyun parası, level yükseltme gibi bahanelerle kendi sitelerine ziyaretçi çekmeye reklamlara tıklatmaya ve oyunculara açılan panelde oyuncuların hesap isimlerini ve şifrelerini almaktadırlar. Bu sitelerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Ama üzülmeyin Clash Of Royale hilesi olmadan da gelişmek mümkündür.

Clash Of Royale Hile Olmadan Gelişmek

Oyuncuların saatlerce mobil cihaz üzerinden oynadığı ve günlerini geçirdiği Clash Of Royale, gerçek zamanlı oynanan bir oyun olmasından ötürü, kartlarınızın gelişmesi de yıllarınızı almaktadır. Clash Of Royale’de hile olmadan da gelişmenin yolları vardır.

Clash of Royale’in temel mantığına uyun. Oyunun asıl çıkış noktlarından olan klan birliğini sağlayın. Kendiniz ya bir klan kurun ya da var olan bir klana giriş yapın. Büyük klanlara girmeniz sizin yararınıza olacaktır. Özellikle kart bağışlarının yüksek olduğu bir klanda kısa sürede tecrübe puanı kazanabilirsiniz.

Tecrübe puanı kazanmak için Clash Of Royale hileleri kullanmayın. Xp puanı kazanmak için oyun kartlarınızı yükseltirseniz oyundaki altınlarınız erkenden bitecektir. Bu nedenle varolan destelerinizi kullanmalısınız.

Özellikle kart geliştirme ödülleri veren sandıkları açma saatlerinizi ayarlayın. Clash Of Royale hilesine gerek olmadan gümüş sandıkları istediğiniz zaman altın sandıkları ise oyuna uzun zaman girmeyeceğinizde açmalısınız. Sandıklarınızın açma saatlerini oyun saatlerinize göre revize etmeniz halinde en optimum sayıda sandığı kısa süre içinde açabilirsiniz.

Clash of Royale hile kullanmadan gelişmenin yollarından biri de olabildiğince üst arenalara çıkmaktır. Üst arenalara çıktıkça oyun sonu kazanılan sandıkların değeri artmaktadır. Arenanın seviyesi yükseldikçe sandıklardan daha fazla altın ve kart çıkacaktır.

Clash of Royale’de gelişmenin en hızlı yollarından biri de oyun parası olarak adlandırılan taş ( gem ) kullanmaktır. Oyuncuların destelerini en hızlı şekilde geliştirmesi için taşları stratejik olarak kullanması gerekir. Oyuna başlarken verilen ve daha sonra sandıklardan çıkan taşlar, dikkatli kullanılmalıdır. Oyununuzu geliştirmek istiyorsanız taşları gereksiz olarak kullanmamalısınız. Özellikle taşları, oyunda altına çevirmek gibi bir hata yapmayın. Taşlarınızı nasıl harcayacağınızı bir plan halinde şekkillendirerek ve doğru stratejiyle en kısa zamanda kağıtlarınızı geliştirebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiklerimi yapmanız halinde Clash Of Royale’de bir ay gibi bir süreçte gelişim sağlarsınız. Clash Of Royale hilelerine ihtiyacınız olmadan çok hızlı bir şekilde xp ve taş kasmanız mümkündür.

 


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir