1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Clash Of Clans Hile 2017 (Yeşil Taş + İksir)

Clash Of Clans Hile 2017 (Yeşil Taş + İksir)

Supercell oyun şirketi tarafından üretilen ve mobil oyun piyasasına sürülen Clash Of Clans, dünyada her bölgeden oyuncuya sahiptir. Mobil cihazlar üzerinden oynanabilen bir strateji oyunudur. Yaklaşık 4 sene önce piyasaya sürülen oyun İos ve Android marketinde sürekli birinci sıradaki yerini korumaktadır. Oyunun asıl amacı oyunculara verilen köyleri bina, askeri, altın, iksir, savunma, saldırı yönünden geliştirmektir. Tüm oyuncular köylerini bu 6 yönden geliştirmeye ve oyunun en iyisi olmak için mücadele verir. Gelişmeye başlayan oyuncu kendi klanını kurarak ya da başka bir klana katılarak klan savaşlarına girmeye başlar. Oyunun temelinde en güçlü savunma ve saldırı gücüne sahip köyü elde etmek vardır. Oyunu dünya üzerinde milyonları aşan oyuncu oynamaktadır. Bu denli oyuncu potansiyeline sahip oyunda nitekim tüm oyuncular kendilerini göstermek istemektedir. Bazı oyuncular büyük paralar harcayarak en hızlı şekilde köylerini geliştirirken bazı oyuncularda Clash Of Clans Hile kullanarak köylerini geliştirirler.

Clash Of Clans Hilesi Var Mıdır ?

Dünya üzerinde milyonları aşkın oyuncusu bulunan Clash Of Clans’ta oyuncuların en merak ettiği soru oyunun hilesinin olup olmadığıdır. Bu konularda yapılan araştırmalara göre Clash Of Clans’ın şuan güncel olarak %80’ı hile olmadığına inanmaktadır. Geriye kalan %20 ise hile olduğunu düşünüyor. Gerçek ise Clash Of Clans’ın içinde eskiden hileler vardı. Daha sonra SuperCell’in yatırımlarıyla oyunun tüm açıkları kapanmıştır. İnternet üzerinde şuan bir çok Clash Of Clans hile konusu altında bir çok içerik vardır. Bu içeriklerin çoğunda oyuncuları kandırmak onların bilgisayarını ya da mobil cihazını  ele geçirerek bilgilerini elde etmek için zararlı yazılımlar vardır. Ama endişe etmeyin Clash Of Clans’ın hilesi olmasada en kısa yoldan köyünüzü geliştirmenin taktikleri vardır.

Hızlı Köy Geliştirme

5 yaşındaki çocuktan 80 yaşındaki dedemize kadar her yaştan ve kesimden insanın oynadığı Clash Of Clans’ın güncel olarak bir hilesi bulunmamaktadır. Fakat bir çok oyuncunun köyünü geliştirmek için girdiği kıyasıya rekabette köy geliştirmenin en hızlı yolları vardır. Bu tekniklere sırasıyla bakalım.

Köy Madenlerini En Son Seviyeye Çıkarmak

Clash Of Clans hilesi kullanmış gibi çok hızlı bir şekilde köyünüzü geliştirmek istiyorsanız ilk kuralımız madenlerdir. Madenleriniz köyün altın ve iksir kaynadığıdır. Askerleri, büyüleri, binaları her şeyi bu kaynaklar ile geliştirebilirsiniz. Bu halde hızlı bir gelişim için ilk önce yapmanız gereken köy binanızın seviyesine göre en hızlı şekilde madenlerinizi kurup en son seviyeye çıkarmanızdır. Bu halde ilerleyen seviyelerde artacak olan kaynak ihtiyacına hiç takılmadan köyünüzü hızlı bir şekilde geliştirebileceksiniz.

Kaynak Üretiminizi Ve İnşa Sürelerinizi Planlayın

Clash Of Clans’ın belkide en sıkıcı noktalarından biri binaların, askerlerin, kaynakları gelişimi için inşaat süresi beklenilmesidir. İnternette aranan Clash Of Clans hilelerinin arasında inşaat süresini kısaltma hilesi en başta gelmektedir. Ne yazık ki böyle bir hile çevrimiçi oyunda kullanılması imkansızdır. Bu nedenle kaynaklarınızın üretim hızıyla geliştireceğiniz binaların geliştirme sürelerini planlayın. Bir bina kaç saatte geliştiriliyorsa o saatte girip hemen başka bir binayı geliştirme sırasına  koyun. Planlı şekilde geliştirme sırasını takip ederseniz çok hızlı köyünüz gelişecektir.

Savaşları Kaybetmeyin Savunma Hattını Tasarlayın

Clash Of Clans’ta kaynaklarınızdan ya da savaşlarda kaynak kazanma şansınız vardır. Doğal olarak diğer köy sahipleride sizin köyünüze saldırdığında sizin kaynaklarınızı çalıyorlar. Özellikle hızlı bir gelişim isteyen oyuncuların kaynaklarını koruması gerekir. Gelişim planına uygun şekilde kaynaklarını koruyabilmesi için köyün savunma hattının iyi kurulması halinde oyunda yükselmeniz kolaylaşacaktır.

Oyunun En Kıymetlisi Taş Madeni

Oyuncuların en çok aradığı Clash Of Clans hilelerinden biri de taş arttırma hilesidir. Oyunun en kıymetli madeni olan Taş’lar, gerçek para karşılığında da alınabiliyor. Bu oyunun parasını temsil eden taşlar oyunda oyunculara bir çok avantaj sağlamaktadır. Özellikle uzun süren inşaat sürelerini, kaynak toplama sürelerini kısaltırken bir yandan da taşlar ile ekstra inşaatçı satın alınabiliyor. Doğal olarak oyun için çok kıymetli olan Taş madeni, köydeki çalı, ağaç gibi alanların kaldırılmasıyla ortaya çıkar. Aynı zamanda görevleri de bitirdikçe taş madeni alırsınız. Ne kadar taş o kadar hızlı gelişim olarak düşünmelisiniz. O yüzden elinizden geldiğince görevleri yapmalı, taşları kaldırmalısınız.


Arkadaşlarınla Paylaş!
3 Yorum

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir